Sdružení advokátů s názvem Advokáti Černá Pole, bylo založeno v září 2014, přesně rok poté, co advokáti Mgr. Adam Dvořáček a Mgr. Lukáš Míša začali spolupracovat ve společné kanceláři se sídlem v brněnských Černých Polích. Díky přátelství již od studentských let a především shodném názoru na způsob výkonu advokacie - jako osobního závazku vůči klientovi, bylo založení sdružení advokátů přirozeným vývojem. Výhody pro klienty jsou především v plné vzájemné zastupitelnosti, odpovědnosti za poskytované služby oběma advokáty a vyšší míře pojištění, která aktuálně činí 6 mil. Kč na každý případ.

Advokáti Černá Pole na základě dobrých zkušeností a dlouhodobých vztahů úzce spolupracují s Exekutorským úřadem Znojmo - Mgr. Vojtěch Jaroš, soudní exekutor a Notářstvím Brno - JUDr. Milan Šmidrkal, notář.

Díky splnění podmínek bezpečnosti úschovy peněžních prostředků společnosti RE/MAX, je sdružení advokátů Advokáti Černá Pole od září roku 2014 výhradním poskytovatelem právních služeb realitní kanceláři RE/MAX Go.